У 24. колу Прве лиге Републике Српске ФК "Леотар" је у Бањалуци играо 0:0 против ФК "Жељезничар СТ". Овим неријешеним резултатом Требињци су освојили 41. бод и без обзира на данашње утакмице остају на другом мјесту.

На терену са вјештачком травом која је у лошем стању на коме се све екипе слабо сналазе Леотар је одиграо једну просјечну утакмицу која је могла да оде и на страну Жељезничара, а и Требињаца.

По шансама играчи Олега Ћурића били су ближе побједи. Након утакмице тренер Олег Ћурић је истакао да су знали да их очекуује тежак терен и зато су тренирали на њему.

"Утакмица је била доста растрзана са помало чудним судијскмм критеријом са доста прекида и доста картона на нашу штету. Знали смо шта нас чека тако да смо задовољни бодом и задржали смо мјесто у самом врху табеле чак и смањили бодовну разлику у односу на Рудар", рекао је Ћурић.

У сриједу у Требиње долази ФК "Сутјеска" из Фоче.

Главни судија: Бошко Лазић. Помоћне судије: Бојан Ракић и Његослав Бошковић. Четврти судија: Бојан Панић. Делегат: Горан Микановић. Жути картони: Чолић, Купрешак, Малић и Јевић (Жељезничар), Шиповац, Пребирачевић, Медан и Ристић (Леотар).

ФК "Жељезничар СТ": Ћетковић, Чолић, Купрешак, Шаула, Билал, Ивош (од 46. Ђогић), Џомбић (од 75. минута Бањац), Малић, Теодоровић, Петровић, Блануша (од 46. минута Јевић). Тренер: Зоран Ћургуз.

ФК "Леотар": Перишић, Милић, Андрић (од 84. минута Медан), Паранос (од 58. минута Вујмиловић), Шиповац, Максимовић (од 72. минута Ристић), Зечевић, Пребирачевић, Колак (од 58. минута Секуловић), Мићуновић, Ђурић. Тренер: Олег Ћурић.