У 26. колу Првенства БиХ ЖКК "Леотар 03" је у Брчком савладао ЖКК "Брчанка" 60:73 (15:21, 19:18, 13:26, 13:8). Овом 14 побједом Малене су завршиле овогодишње такмичење међу најбољим БиХ кошаркашицама.

Од почетка утакмице су играчице Милорада Надаждина показале домаћину да су у Брчко дошле са жељом да побиједе. Тако је након првих десет минута на семафору писало 15:21. Домаће играчице су други период успјеле да побиједе са кошем разлике и на полувријеме се отишло са резултатом 34:39.

До средине треће четвртине водила се изједначена борба и у 25. минуту семафор је показивао 45:48. До краја ове четвртине гошће праве серију 2:17 и у посљедњих десет минута ушло са резултатом 47:65.

Домаће играчице су у посљедњих десет минута успјеле да смање резултат за коначних 60:73.

Код домаћина Халиловић је имала дабл-дабл учинак од 29 кошева и 12 скокова, а код побједника Кешељевић је била најефикаснија са 36, Гудељ је постигла 13, а Достинић 11 кошева, али је Радовановић уз 4 коша имала и 10 скокова.

ЖКК "Брчанка"; Курталић 4, Ливадић 8, Халиловић 29, Михмић 9, Туршуновић 4, Авдић, Реџовић 2, Бужанин 2, Кајтаз, Ђорђевић 2. Тренер: Адем Велагић.

ЖКК "Леотар 03": Кешељевић 36, Гудељ 13, Шкриван 5, Радовановић 4, Путица 2, Бердовић, И. Даковић, Достинић 11, Бендераћ, Мрдић, Шапурић 2. Тренер: Милорад Надаждин.