U 26. kolu Prvenstva BiH ŽKK "Leotar 03" je u Brčkom savladao ŽKK "Brčanka" 60:73 (15:21, 19:18, 13:26, 13:8). Ovom 14 pobjedom Malene su završile ovogodišnje takmičenje među najboljim BiH košarkašicama.

Od početka utakmice su igračice Milorada Nadaždina pokazale domaćinu da su u Brčko došle sa željom da pobijede. Tako je nakon prvih deset minuta na semaforu pisalo 15:21. Domaće igračice su drugi period uspjele da pobijede sa košem razlike i na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 34:39.

Do sredine treće četvrtine vodila se izjednačena borba i u 25. minutu semafor je pokazivao 45:48. Do kraja ove četvrtine gošće prave seriju 2:17 i u posljednjih deset minuta ušlo sa rezultatom 47:65.

Domaće igračice su u posljednjih deset minuta uspjele da smanje rezultat za konačnih 60:73.

Kod domaćina Halilović je imala dabl-dabl učinak od 29 koševa i 12 skokova, a kod pobjednika Kešeljević je bila najefikasnija sa 36, Gudelj je postigla 13, a Dostinić 11 koševa, ali je Radovanović uz 4 koša imala i 10 skokova.

ŽKK "Brčanka"; Kurtalić 4, Livadić 8, Halilović 29, Mihmić 9, Turšunović 4, Avdić, Redžović 2, Bužanin 2, Kajtaz, Đorđević 2. Trener: Adem Velagić.

ŽKK "Leotar 03": Kešeljević 36, Gudelj 13, Škrivan 5, Radovanović 4, Putica 2, Berdović, I. Daković, Dostinić 11, Benderać, Mrdić, Šapurić 2. Trener: Milorad Nadaždin.