U 14. kolu Prve lige Republike Srpske ŽRK "Leotar" je u Banjaluci savladao ŽRK "Borac" 25:28 (9:12).

Djevojke Zdravka Komnenovića u proljećnom dijelu pružaju odlične partije i bez izgubljenog su boda u ovom dijelu prvenstva.

Nakon početnih ispitivanja snaga i neriješenog rezultata u 8. minutu 3:3, u 15.vminutu su gošće vodile sa dva gola prednosti 3:5. U 22. minutu je Leotar vodio sa plus četiri (6:10), a na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 9:12.

Tokom drugog poluvremena domaćin je u 35. minutu smanjio na 12:14, ali gošće se bude tako da u 46. minutu vode sa šest golova (15:21), a u 52.bminutu je i najveća razlika sedam golova (18:25).

Nakon 60. minuta na semaforu je pisalo 25:28.

Trebinjke imaju 17 bodova, a u narednom kolu dočekuju RK "Borja" iz Teslića.

ŽRK "Borac 2": Pavković, Anita Rudić, Anđela Rudić 2, Krajinović 2, Delić 2, Trubajić 4, Todić, Brus 2, Bobić 3, Smiljić 7, Grahovac 2. Trener: Stevo Majstorović.

ŽRK "Leotar": Kovač, Brkan 2, Anđušić 8, Ćorović 3, Ratković 6, Kovačević 5, Kisin, Jegdić 4. Trener: Zdravko Komnenović.