У 20. колу Прве лиге Републике Српске ФК "Леотар" је у Градишци одиграо 0:0 са екипом "Козаре". Овим неријешеним резултатом Требињци се и даље налазе на другом мјесту са 35 бодова.

Леотар је имао сјајну шансу на почетку утакмице када је након центаршута Шиповца, Максимовић са неколико метара промашио гол домаћина. До краја полувремена играло се између два шеснаестерца тако да се на одмор отишло са 0:0.

Домаћин је запријетио гостима преко Кисина који је на полувремену ушао у игру, али је његов ударац отишао преко гола. Требињци су у четири минута имали двије шансе, али се лопта није нашла у мрежи домаћина.

Прво је Максимовић промашио идеалну прилику у 49. минуту, а Секуловићев ударац у 53. минуту одбранио је голман Модић. У наредних пола сата није било изразитих прилика ни пред једним голом.

Након утакмице тренер Требињаца Олег Ћурић је рекао да нису незадовољни резултатом, али да су могли да дођу и до сва три бода.

"Имали смо боље шансе, али се види умор на мојим играчима јер играју сриједа-субота. Идемо даље", нагласио је Ћурић.

У суботу у Требиње долази ФК "Слога" из Добоја.

Градски стадион у Градишци, без присуства гледалаца. Главни судија: Бошко Лазић. Помоћници: Дејан Стјепановић и Његослав Бошковић. Четврти судија: Марио Јелић. Жути картони: Петковић, Распудић (Козара) Максимовић, Андрић (Леотар).

ФК "Козара": Модић, Петровић, Вељкић (од 73. минута Ескић), Распудић, Хамзић, Лолић (од 90+3 Пепић), Петковић, Малбашић, Поповић, Батар, Беук (од 46. минута Кисин). Тренер: Н. Жерић.

ФК "Леотар": Перишић, Милић (од 68. минута Медан), Андрић, Паранос, Шиповац (од 90+3 Аћимовић), Максимовић (од 68. минута Спајић), Пребирачевић (од 77. минута Атељевић), Мићуновић, Блажевић (од 77. минута Шешељ), Ђурић, Секуловић. Тренер: О. Ћурић.