У 18. колу Прве лиге Републике Српске ФК "Леотар" је у Прњавору играо неријешено 3:3 (2:0) против домаћина ФК "Љубић". Овим неријешеним резултатом екипа из Полица је са гостовања донијела 13 бод, а са 31 бодом налази се на трећем мјесту на таблици.

Домаћин је у првих 45. минута постигао два гола. Прво је мрежу Леотара погодио Гузијан у 12. минуту, а други гол за домаћина дао је Јаћимовић у 22. минуту. Резултатом 2:0 отишло се на одмор.

Током другог полувремена прво је Милић у 63. минуту смањио на 2:1, да би у 70. минуту Милић поравнао резултат на 2:2. Домаћин је опет у 75. минуту повео са 3:2 преко Живковића. Њихова радост је трајала само један минут јер је дебитант у редовима Леотара Драго Максимовић дао свој први гол у првенству. Резултатом 3:3 завршила се ова интересантна утакмица.

Након утакмице тренер Олег Ћурић је истакао да је ово веома важан бод за његову екипу иако је утакмица лоше почела по нас јер су својим грешкама у 12. и 22. минуту примили два гола.

"Помало чудним судијским одлукама домаћин послије једног прекида долази опет у вођство, али и тада се нисмо предавали већ у идућем нападу поравнали резултат. Остаје жал за 100% приликом Секуловића за побједу. Чак мислим да смо оштећени у 90.минути јер је над Шиповцем судија могао досудити пенал", рекао је Ћурић.

Требињци су у наредном колу домаћини екипи "Подриња" из Јање.

ФК "Љубић": Кнежевић, Радаковић, Јагодић (од 73. минута Сегић), Милановић (од 73. минута Комленовић), Савановић, Југовић, Гузијан, Тодоровић, Живковић, Јаћимовић (од 85. минута А. Жижак), Драча.

ФК "Леотар": Вукановић, Блажевић (од 46. минута Милић (од 90+2. минута Вујмиловић), Андрић (од 88. минута Медан), Паранос, Шиповац, Максимовић (од 88. минута Спаић), Зечевић, Мићуновић, Атељевић, Ђурић, Секуловић.