У 22. колу Првенства БиХ КК "Леотар" је у Спортској дворани "Милош Мрдић" славио против КК "Братунац ТРБ" 93:63 (22:20, 27:9, 27:10, 17:24).

Гости, ослабљени неиграњем Рикала и Ћупа, домаћину су се супроставили само током првих десет минута. Након пет минута игре било је 11:10, да би се у другу четвртину ушло са резултатом 22:20.

Гости су у првих пет минута друге четвртине постигли пет кошева, а домаћин 14 тако да је на семафору писало 36:25. На полувријеме се отишло са плус 20 за домаћина 49:29.

Трећи период играчи Мира Вукоја су добили са плус 17 - 27:10 и у посљедњих десет минута ушло се са 76:39. Гости су четврту четвртину добили са седам кошева и на тај начин смањили разлику тако да је коначан резултат био 93:63.

Код домаћина најбољи је био Мијовић са 21 кошем и индексом 30 (за непуних 20. минута игре), а код гостију Тадић је имао дабл-дабл учинак од 18 кошева и 11 скокова.

Наредног викенда Леотар гостује у Мостару гдје га дочекује КК "Зрињски".

КК "Леотар": Дамјановић, Б. Ђурасовић 10, Раичевић 2, Алексић 12, Мијовић 21, Марић 8, Тупањанин 4, Милидраговић 12, Нинковић 4, Шакотић 7, Д. Милошевић 10, Н. Ђурасовић 3.Тренер: Миро Вукоје.

КК "Братунац": Тресач 11, Шаренац, Жунић 8, М. Милошевић 5, Пилчевић 3, Петровић 2, Лукић 2, Тадић 18, Илић 6, Павловић 8. Тренер: Огјнен Радић.