U 12. kolu Prve futsal lige Republike Srpske KMF "Leotar" je poražen 6:2 (1:1) u Sokocu od domaćeg KMF "Glasinac". Iako su Trebinjci poraženi i dalje se nalaze na prvom mjestu sa 27 bodova, pet više od drugoplasiranog KMF "Beli anđeo" iz Brčkog.

Gosti su poveli preko MiIojevića u 3. minutu, a izjednačio je Milinković u 15. minutu. Rezultatom 1:1 završeno je prvo poluvrijeme.

Domaćin je poveo preko Čolića u 22. minutu, a samo minut kasnije domaći igrači su poveli sa 3:1. Četvrti gol za domaće postigao je Pajević u 34. minutu.

Milinković je u 36. minutu postigao peti gol, a šesti za domaćina postigao je Lukić u 38. minutu. Gosti su preko Zečevića u 38. minutu minutu smanjili na 6:2.

Narednog vikenda u Trebinju gostuje KMF "Ljubinje".

KMF"Glasinac": Pajević, Debelnogić, Milinković, Čolić, Lukić, Mirjanić, Gašević, Rajić, Arbinja, Đerić, Skoko.

KMF "Leotar": Đurić, Savo Andrić, Milojević, Zečević, Vico, Sulaver, Čolović, Ninković, Miladinović.