ŽRK "Leotar" nastupao je na međunarodnom rukometnom turniru "Voljenom gradu Mostar 2021" i u borbi za prvo mjesto poražen je od ŽRK "Trebjesa" iz Nikšića rezultatom 35:20 (18:10).

Ekipa Trebjese je nakon početnih 2:2 počela da prelazi u vođstvo i od 10:7 dolaze do 18:10 i s tim rezultatom otišlo se na odmor.

U drugom poluvremenu ta prednost je rasla za konačan rezultat od 35:20. Najefikasnija kod pobjednika bila je Varajić sa 8, a kod Leotara Boro sa 6 golova.

U prvoj utakmici Trebinjke su pobijedile RK "Lokomotivu" sa 20:23 (9:12). Igračice Zdravka Komnenovića su od početka vodile, a najveća prednost u prvom poluvremenu bila je četiri gola - 5:9 i 8:12. Ipak, na odmor se otišlo sa rezultatom 9:12. Tokom drugog poluvremena član Prve lige Republike Srpske imao je i plus šest 16:22, ali je krajnji rezultat bio 20:23.

Kod Leotara najefikasnije su bile Boro sa 8 i Anđušić sa 5 golova, a kod Mostarki Letić sa 7 golova. Treće mjesto osvojila je ekipa RK "Turbina" iz Jablanice koja je bila bolja od domaćina turnira Lokomotive 23:22 (12:11).

Najbolji igrač turnira je Maša Verajić iz Trebjese, najefikasniji igrač turnira je Azra Letić iz Lokomotive, a najbolji golman Saša Raičević iz Trebjese.

ŽRK "Leotar"(ukupan zbir golova): Kisin, S. Gaćina 2, Bulajić, Jegdić 4, Brkan 1, Anđušić 9, Ratković 1, Kovačević 7, Boro 14, Kovač, Perotić 5. Trener: Zdravko Komnenović.