U 3. kolu Prve futsal lige Republike Srpske KMF "Leotar" pobijedio je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" KMF "Beli anđeo" iz Brčkog 5:1 (1:1). Ovo je treća pobjeda Trebinjaca koji se nalaze na prvom mjestu sa 9 bodova i gol razlikom 15:7.

Gosti iz Brčkog su poveli sa 0:1 u 10. minutu preko Milana Jevtića, a pet minuta kasnije domaćin je izjednačio, a gol je postigao najbolji strijelac Miljan Vico. Rezultatom 1:1 otišlo se na odmor.

Tokom drugog poluvremena viđena su četiri gola i to u mreži gostiju. Prvo je Srđan Andrić za dva minuta postiga dva gola u 27. i 28. minutu i tako svoju ekipu doveo u vođstvo od 3:1.

Sudbinu gostiju zapečatio je Lazar Zečević sa svoja dva gola u 32. i 40. minutu za konačnih 5:1.

Ovo je bila zaslužena pobjeda Trebinjaca koji su nanijeli prvi poraz gostima.

U narednom kolu Trebinjci gostuju u Ugljeviku gdje ih dočekuje istoimena ekipa.

KMF "Leotar": Đurić, Savo Andrić, Srđan Andrić, Milojević, Vico, Zečević, Cimirot, Milić, Medan, Ninković, Popović, Čolović, Čečur. Trener: Dragan Spaić.

KMF "Beli anđeo": Dujković, Simić, Erić, Miljković, Đokić, Kagarnović, S. Jevtić, Novaković, Filipović,Kmf leotar tb.jpg M. Jevtić.