U 2. kolu Prve lige Republike Srpske u malom fudbalu grupa istok KMF "Leotar" je u Istočnom Sarajevu pobijedio "Tango" sa 3:5.

Ovo je druga pobjeda Trebinjaca.

U susretu dva nekadašnja prvaka BiH u malom fudbalu zasluženo su bodovi otišli u Trebinje.

Gosti su poveli golom Vica u 13. minutu, a samo dva minuta kasnije isti igrač je doveo svoju ekipu u vođstvo od 0:2. Treći gol za goste dao je Zečević. Domaćin je smanjio u 20. minutu preko Perovića i na odmor se otišlo sa rezultatom 1:3.

U drugom poluvremenu gosti su dali još dva gola i to Vico u 22. minutu i to je bio njegov treći gol, a peti gol za pobjednika dao je Ninković u 32. minutu.

Domaćin je u 33. minutu preko Arsenijevića smanjio na 2:5, a konačan rezultat postavio je Pandža u 38. minutu kada je za domaći klub dao treći gol.

U narednom kolu u Trebinje dolazi KMF "Beli anđeo" iz Brčkog.

KMF "Tango": Šehovac, Perović, Pandža, Šćepanović, Arsenijević, Stojanović, Tešanović, Hadžić, Popović, Kokot, Pirić, Musić.

KMF "Leotar": Đurić, Savo Andrić, Srđan Andrić, Zečević, Vico, Sulaver, Ninković, Čolović, Milojević, Samardžić, Medan.