U 4. kolu Prvenstva BiH za žene ŽKK "Leotar 03" je poražen u Sarajevu od ŽKK "Play Off" 78:75 (20:9, 19:27, 14:19, 25:20).

Domaće igračice su povele i nakon izjednačenja 6:6 u trećem minutu napravile su seriju od 14:3 tako da je prvih deset minuta završeno sa 20:9. Tokom drugih deset minuta gošće su polako smanjivale razliku i dolaze do tri koša zaostatka i na poluvrijeme se odlazi sa rezultatom od 39:36.

Malene u trećoj četvrtini dodaju gas i prelaze u vođstvo u 22. minutu i ovaj period dobijaju sa 14:19 tako da se u posljednjih deset minuta ušlo sa prednošću gošći od 53:55.

U četvrtoj četvrtini ekipe su se smjenjivale u vođstvu, a 21 sekund do kraja utkmice Zorica Gudelj iz slobodnih bacanja smanjila je na 76:75. Do kraja utakmice domaće igračice postigle su još dva koša za konačan rezultat 78:75.

Nakon četvrtog kola Malene imaju pobjedu i tri poraza.

Kod pobjednika najefikasnije je bila Bajramović sa 23 i NIkšić sa 19 koševa, a kod gošći Kešeljević 27 i Milaković 11 koševa.

U narednom kolu u Trebinje dolazi ŽKK "Mladi Krajišnik" iz Banja Luke.

ŽKK "Play Off": Tekač 6, Bajramović 23, N. Alispahić 8, A. Alispahić 8, Z. Alispahić 14, I. Musić, Čolpa, A. Musić, Lisica, Pašić, Nikšić 19. Trener: Armin Šećerović.

ŽKK "Leotar 03": Kešeljević 27, Gudelj 9, Milaković 11, Škrivan 10, Putica 8, Krivokapić 4, Tasovac, Dostinić, Daković, Benderać, Radovanović 6, Šapurić. Trener: Milorad Nadaždin.