U 3. kolu Prvenstva BiH u košarci za žene ŽKK "Leotar 03" je u Istočnoj Ilidži pobijedio ŽKK "Igman" 71:112 (21:34, 20:22, 15:24, 15:32). Ovo je prva pobjeda košarkašica iz Trebinja i nakon trećeg kola nalaze se na šestom mjestu.

Domaćin je poveo i imao i šest koševa prednosti 16:10, i to do šestog minuta. Tada su gošće uzele zamah i napravile seriju 5:24, tako da je prvih deset minuta završeno 21:34.

Tokom druge četvrtine igračice Milorada Nadaždina imale su i plus 19 koševa razlike (31:50, 37:56), ali se na odmor otišlo sa rezultatom 41:56.

Treću i četvrtu četvrtinu gošće su dobile sa devet i sedamnaest koševa razlike za konačan rezultat 71:112.

Kod domaćina najefikasnije su bile Sofović sa 20, Marijana Šehovac i Lalović sa po 16 koševa, a kod pobjednika Kešeljević je postigla 22 koša, a Milaković je imala dabl-dabl učinak od 20 koševa i 12 skokova.

Naredno kolo Malene putuju u Sarajevo gdje ih dočekuje ŽKK "Play Off".

ŽKK "Igman": Mujović 13, Sofović 20, Popović, Avdić 2, Zirojević, Porović 2, Marijana Šehovac 16, Valjevčić 2, Marija Šehovac, Kovač, Lalović 16, Krajsumović. Trener: Zoran Šehovac.

ŽKK "Leotar 03": Kešeljević 22, Gudelj 14, Krivokapić 7, Tasovac, Berdović 1, Dostinić 10, M. Daković, Milaković 20, Škrivan 19, Radovanović 2, Šapurić 5, Putica 12. Trener: Milorad Nadaždin.