U 1. kolu Prve lige Republike Srpske ŽRK "Leotar" je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" pobijedio ŽRK "Doboj" 25:22 (14:13).

Povele su gošće sa 0:2, ali domaće igračice su preokrenule rezultat tako da je u 11. minutu bilo 7:3. Do kraja prvih 30. minuta gošće polako smanjuju rezultat tako da se na odmor otišlo sa minimalnom razlikom od 14:13.

U toku drugog poluvremena domaće igračice su vodile sa golom razlike, a gošće stizale sve do 56. minuta i rezultata 22:22.

Do kraja utakmice igračice Zdravka Komnenovića napravile su seriju 3:0 za konačan rezultat 25:22.

Treba napomenuti da su nakon dugo vremena na parketu ponovo u dresu Leotara zaigrale Dragana Boro i Anđela Anđušić.

Narednu utakmicu Leotar igra u Kozarskoj Dubici protiv ŽRK "Dubica" koja je u prvom kolu u gostima pobijedila ŽRK "Rogaticu".

ŽRK "Leotar": Kisin, Gaćina 1, Boro 3, Brkan, S. Jegdić 1, Kovačević 7, Ratković 1, Anđušić 5, Perotić 4, Ćorović 3, Bulajić, Spaić, Špec. Trener: Zdravko Komnenović.

ŽRK "Doboj": Nikić, Marković 12, Kopić 1, Garić 2, Grabovičić 6, Blagojević, Stanojević 1, Micheplin, Mujaković, Jurkas, Todorović, Klopić. Trener: Saša Madžarević.