Pobjednik 12. Međunarodnog turnira "Trebinje 8. mart" je ŽRK "Trebjesa" iz Nikšića koja je u finalnoj utakmici pobijedila ŽRK "Leotar" 32:16 (16:8).

Treće mjesto osvojila je ŽRK "Lokomotiva" iz Mostara koja je bila bolja od ŽRK "Hercegovina" iz Nevesinja sa 19:15 (8:8).

U finalnoj utakmici domaće igračice su se dobro držale tokom prvog poluvremena, ali od kod rezultata 9:17 Nikšićanke su za pet minuta napravile seriju 0:9 i došle su do pednosti od 9:26.

Na kraju utakmice na semaforu je pisalo 32:16.

Najefikasnije u redovima Leotara bile su Crnogorac sa pet i Kovačević sa četiri gola. Trebinjke su u prvoj utakmici bile bolje od Nevesinjki sa 17:13 (9:7). Najefikasnije su bile Jegdić sa pet i Kovačević sa četiri gola.

Nikšićanke su u drugoj utakmici pobijedile Mostarke sa 36:30.

Za najtalentovanijeg mladog igrača igrača proglašena je Džejla Mešić, a najbolji strijelac Anisa Obad obje iz Lokomotive. Najbolji strijelac turnira je Danica Pandurović, a najbolji igrač Sara Burić obje iz Trebjese.

U pauzi seniorskih utakmica odigrane su i tri utakmice na kojem su igrale igračice do 12 godina.

RK "Leotar" (ukupan broj golova na turniru): Kisin, Gaćina, T. Pištinjat, Bulaić, Brkan 1, Anđušić 2, Jegdić 7, Crnogorac 8, Ratković 5, Kovačević 8, M. Pištinjat, Begenišić. Trener: Zdravko Komnenović.