U 19. kolu Prvenstva BiH ŽKK "Leotar 03" slavio je u Brčkom protiv ŽKK "Brčanka" rezultatom 97:54 (14:20, 10:30, 16:25, 14:22).

Malene se sada nalaze na četvrtom mjestu sa skorom od 13 pobjeda.

Igračice trenera Milorada Nadaždina od prvog minuta silovito su krenule željne da što prije stvore dvocifrenu prednost. Tokom prvih deset minuta to im nije uspjelo jer su imali samo šest koševa prednosti, ali nakon druge četvrtine na odmor se otišlo sa plus 26 - 24:50.

Tokom drugog poluvremena prednost je rasla tako da je na kraju utakmice iznosila plus 43, 97:54.

Najefikasnija kod domaćina bila je Halilović sa 17 koševa, a kod Malenih Kešeljević 27 i Dostinić 20 koševa.

Narednog vikenda u Trebinje dolazi ĆKK "Mladi Krajišnik" iz Banja Luke.

ŽKK "Brčanka": Kurtalić, Halilović 17, Buzanin 4, Lević 12, Livadić 15, Avdić 1, Redžović, Kadić, Tursunović 3, Đoja 2. Trener: Adem Velagić.

ŽKK "Leotar 03": Kešeljević 27, Gudelj 6, S. Milanović 2, Milaković 17, Škrivan 2, Krivokapić 2, Papović, Dostinić 20, Daković, Đurđević 5, Radovanović 2, Putica 14. Trener: Milorad Nadaždin.