U 9. kolu Prve lige Republike Srpske, ŽRK "Leotar" je u Banjaluci izgubio od RK "Borac 2" rezultatom 20:15.

Rukometašice Leotara su odlično ušle u utakmicu i na početku odmah povele tako da su imale i dva gola razlike 1:3.

Gošće u prevelikoj želji za dokazivanjem prave seriju tehničkih grešaka u napadu, promašuju dva
zicera, a domaća ekipa sve to koristi i prelazi u prednost.

Ipak, na poluvrijeme se otišlo sa minimalnom prednošću domaćih igračica 10:9.

Tokom drugih 30 minuta domaće igračice polako prave razliku od nekoliko golova razlike i drže tu prednost do kraja utakmice.

Igračice trenera Zdravka Komnenovića nisu uspjele da odgovore agresivnoj igri Borca
tako da su u drugom poluvremenu postigle samo šest golova.

Nakon 60 minuta na semaforu je pisalo 20:15.

Bez obzira na takav ishod utakmice, svaka igračica iz Trebinja zaslužuje pohvalu za trud i zalaganji, a golman Ivana Kisin je samo u prvom poluvremenu odbranila tri sedmerca i imala pet uspješnih odbrana.