U 6. kolu Prve lige Republike Srpske ŽRK „Leotar“ je slavio protiv ŽRK „Borja“ iz Teslića na domaćem parketu rezultatom 32:13 (17:5).

Domaće igračice su odlično otvorile utakmicu tako da je u osmom minutu bilo 4:0, a u  17. minutu 10:2. Do kraja prvog poluvremena rasla je prednost domaćih igračica, a na odmor se otišlo pri rezultatu 17:5.

Tokom drugih pola sata održavala se prednost igračica trenera Zdravka Komnenovića, tako da je u 55. minutu bilo 29:13. Do kraja utakmice gošće nisu uspjele da smanje rezultat već je domaćin serijom 4:0 uspio i da poveća razliku na plus 19 - 32:13.

Najefikasnije u redovima domaćina bile su  Kovačević sa 9 i Ratković sa 7, a kod gostiju Tešić je postigla sedam pogodaka.

Sa ovom pobjedom Leotar se učvrstio u gornjoj polovini tabele sa 7 bodova.

ŽRK „Leotar“: Kisin, Gaćina 6, Jegdić 6, Brkan 1, Crnogorac 3, Ratković 7, Kovačević  9, T. Pištinjat, M. Pištinjat. Trener: Zdravko Komnenović.

ŽRK „Borja“: Toprek, Lazić Lučić 3, Ilinčić, Marković 1, N. Jotanović, Tešić 7, Babić, Čančar 1, Smiljanić 1, B. Jotanović. Trener: Dragan Stojanović.