U 15. kolu Prve lige Republike Srpske ŽRK "Leotar" je poražen u Rogatici od istoimenog kluba 19:12 (9:5).

Iako je trebinjska ekipa na put otišla oslabljena bez Mucović i Perotić, pružila je dobar otpor renomiranom protivniku.

U 17. minutu bilo 7:1 za domaću ekipu, ali se na odmor otišlo sa rezultatom 9:5.

Rogatičanke u periodu od 38. do 44. minuta napravile seriju od 4:0 i došle su do prednosti od 15:7.

Na kraju utakmice na semaforu je pisalo 19:12.

Kod pobjednika najviše golova postigle su Delić 8 i Šarenac 7 golova, a u redovima poražene ekipe Crnogorac je postigla 6, a Gaćina 4 gola.

Trebinjke u narednom kolu na svom parketu dočekuju lidera ŽRK "Borac" iz Banjaluke.

ŽRK "Leotar": Kisin, Gaćina 4, Brkan, Ratković, Crnogorac 6, Glavonjić, Kraljević, Kovačević 2. Trener: Zdravko Komnenović