Na stadionu u Bileći odigrana je utakmica 20. kola Druge lige Republike Srpske-grupa istok u kojoj je FK "Leotar" rezultatom 2:0 (1:0) pobijedio FK "Famos" iz Istočne Ilidže.

Utakmica je na momente bila borbena, bilo je i lijepih akcija, a viđena su dva gola. Oba gola postigao je Nemanja Nikolić i to u 39. i 51. minutu.

Jedan je postigao nogom, a drugi glavom i to su njegovi prvi pogoci u prvenstvu.

Najvažnije u svemu su tri nova boda, ali Trebinjci i dalje zaostaju pet bodova za vodećim "Jedinstvo" iz Brčkog.

Na utakmici je podijeljeno pet žutih kartona i to Perišiću, Mićunoviću i Ristiću kod domaćina, te Frganju i Panduroviću kod gostiju.

Do kraja ima još deset utakmica, a u narednom kolu Trebinjci gostuju kod FK "Glasinac 2011" u Sokocu.

FK "Leotar": Perišić, Mladen Perović, Andrić, Vučić, Janjić, Ramić, Miloš Perović (od 81. minuta Šešelj), Begenišić, Mićunović (od 68. minuta Komlen), Ristić, Nikolić.

FK "Famos": Jovičić (od 62. minuta Benić), Novak Lučić, Frganja, Duško Lučić, Spaić (od 74. minuta Purković), Pandurović (od 68. minuta Šešlija), Vitković, Stojanović, Avramović, Stevanović, Simović.