U 11. kolu Prve lige Republike Srpske ŽRK "Leotar" je pobiijedio ŽRK "Radnik" iz Bijeljine rezultatom 20:15 (10:7).

Tokom prvog poluvremena viđena je dobra rukometna predstava u kojoj su bolje otvorile gošće. Povele su 2:5, da bii domaće igračice došle na 7:7.

Do kraja prvog poluvremena postigle su još tri tako da se se na poluvrijeme otišlo sa 10:7.

U drugom poluvremenu domaće igračice su čuvale rezultat tako da je u 42. minutu bilo 14:11, a u 53. 18:15.

Za preostalih sedam minuta domaće igračice postigle su još dva, a nisu primile nijedan za konačan rezultat 20:15.

Najefikasnija kod pobjednika bila je Crnogorac sa devet i Gaćina sa pet pogodaka, a kod gostiju Živanić i Vučić postigli su po pet.

Nakon utakmice trener Zdravko Komnenović rekao je da je ovo rezultatski dobra utakmica protiv neugodne ekipe iz Bijeljine.

"Igralo se dugo vremena gol za gol, da bi u drugom poluvremenu uspijeli da se odlijepimo", rekao je Komnenović.

ŽRK "Leotar": Kisin, Gaćina 5, Mucović 2, Brkan, Ratković, Crnogorac 9, Glavonjić, Kraljević 1, Perotić 1, Resković 1, Zubac, Kovačević 1, Sekulović. Trener: Zdravko Komnenović.

ŽRK "Radnik": Kujačić 1, Vukobrat 2, Savić 2, Simić, Spasojević, Maksimović, Živanić 5, Vučić 5, Stojanović, Pejić. Trener: Miomir Trifković.