U odgođenom susretu 9. kola Premijer futsal lige BiH FC "Salines" je u Tuzli pobijedio KMF "Leotar" rezultatom 6:1 (1:0).

kmf leotar (2).JPG

Prvo poluvrijeme domaćini su na parketu "Mejdana" postigli samo jedan pogodak. Gol je postigao Ramić u 13. minutu.

Trebinjci su izjednačili u 25. minutu preko najboljeg strijelca Vica.

Neriješen rezultat bio je sve do osam minuta prije kraja utakmice. Tada Ramić postiže svoj drugi pogodak na utakmici i Tuzlaci dolaze u vođstvo od 2:1. Nakon toga na scenu stupa Vladimir Džombić koji postiže het trik i to u 32. 33. i 36. minutu i na semaforu je pisalo 5:1.

Tačku na večerašnju utakmicu stavio je Idriz u 37. minutu za konačnik Salines-Leotar 6:1.

Ovom pobjedom domaćini su nakon jesenjeg dijela  prvenstva zauzeli četvrto mjesto sa 14 bodova, a Trebinjci su osmi sa devet bodova.

KMF "Leotar" ima tri pobjede i šest poraza uz gol razliku 18:26.

U 10. kolu KMF "Leotar" gostuje u Sarajevu gdje ga dočekuje KMGF "Centar" koji je na trećem mjestu sa 18 bodova.

FC "Salines": Hodžić, Ivanković, Marinković, Ramić, Džombić, Divković, Milanović, Buljubašić, Hasić, Idriz, Marković.

KMF "Leotar"Leotar: Šarenac, Jokić, Andrić, Milojević, Vico, Sulaver, Aleksić, Vukanović, Todorović, Vujović.