U 8. kolu Premijer futsal lige BiH KMF"Leotar" pobijedio je 3:0 (2:0) KMF "Tango" iz Istočnog Sarajeva.

Pred oko 100 gledalaca u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" obje ekipe pružile su atraktivnu, borbenu i fer igru, a viđena su i tri gola.

Srđan Andrić, koji se nakon dužeg vremena vratio na parket, već u drugom minutu, nakon asistencije Vica, sa oko sedam metara pogodio je mrežu gostiju za 1:0.

Isti akteri bili su i u 14. minutu i to je bilo 2:0.

Ovim rezultatom završilo se i prvo poluvrijeme.

Drugih 20. minuta gosti su igrali otvoreno i imali nekoliko šansi, ali na golu je bio Risto Perišić koji je odličnim odbranama sačuvao svoju mrežu.

Konačan rezultat postavljen je u 37. minutu. Nakon šuta Sava Andrića, lopta je došla do Zečevića i na semaforu je pisalo 3:0

Trećom pobjedom Trebinjci idu prema sredini tabele.

Nakon utakmice, trener Mićo Vukanović bio je zadovoljan pobjedom i igrom svojih momaka.

"Iako nam realizacija nije na zavidnom nivou, drago mi je što nismo primili gol. Sljedeće kolo idemo u Tuzlu kompletni i ne bojimo se nikoga", rekao je Vukanović.

U posljednjem kolu Leotar gostuje u Tuzli gdje ga dočekuje FC "Salines".

KMF "Leotar": Perišić, Savo Andrić, Srđan Andrić, Cimirot, Vico, Šarenac, Jokić, N. Milošević, Čečur, Milojević, Vujović, Zečević. Trener: Mitar Vukanović.

KMF "Tango": Šehovac, Perović, Ćeha, S. Milošević, Debelnogić, Kuljanin, Purković, Šćepanović. Trener: Mirko Čampara.