U 7. kolu Premijer futsal lige BiH MNK "Seljak" iz Livna je na svom parketu pobijedio KMF "Leotar" 1:0 (1:0).

kmf leotar premijer liga.JPG

Trebinjci imaju za čime da žale jer su se predstavili u lijepom svjetlu u dvorani "Dalibor Perković - Dali". Blizu 400 gledalaca došlo je da gleda dva stara znanca, klubove koji su dugogodišnji premijerligaši.

Jedini gol na utakmici viđen je u posljednjem minutu prvog poluvremena, a postigao ga je Grbešić.

Niko nije vjerovao da će se ova utakmica završiti ovim rezultatom, a obje ekipe imale su svoje šanse koje nisu iskoristile.

Ovom pobjedom domaćini su sakupili 13, a gosti su ostali na šest bodova.

Naredno kolo Leotar dočekuje na svom parketu KMF "Tango" iz Istočnog Sarajeva.

MNK "Seljak": Vidović, Maleta, Ivković, Čolak, Penava, Ćorić, Kaić, Kovač, Grbešić, Sesar, Mihaljević, Vrdoljak, Krišto, Pervan.

KMF "Leotar": Perišić, Andrić, Cimirot, Šešelj, Zečević, Šarenac, Milošević, Čečur, Milojević, Jokić, Raguž.