U 8. kolu Prve lige Republike Srpske ŽRK "Leotar" pobijedio je u gostima u Tesliću ekipu ŽRK "Borja" rezultatom 19:21 (10:11).

Prvo poluvrijeme donijelo je zanimljivu utakmicu jer se igrao gol za gol, ali na kraju su ipak bile spretnije gošće i otišle sa prednošćum od 10:11.

Drugih 30 minuta na parketu Sportske dvorane "Radolinka" viđena je bolja igra ekipe Zdravka Komnenovića. Njegove igračice su u razmaku od 38. do 49. minuta napravile seriju od 1:6 i prelašle u ubjedljivo vođstvo.

Do kraja utakmice domaće igračice uspjele su da smanje samo na minus dva - 19:21.

Kod domaćih najefikasnija bila je Marković sa 12, a kod gošći najbolje su bile Kovačević sa 10 i kapiten Mucović sa 3 pogotka.

ŽRK "Borja": Bugarinović, Beginović, Lučić 1, Ilinčić 4, Marković 12, Knežević, Čardžić 1, Kuzmanović, Nikolić, Jotanović 1, Lazić. Trener: Zoran Kujundžić.

ŽRK "Leotar": Kisin, Gaćina 1, Mucović 3, Brkan 2, Crnogorac 3, Ratković 2, Kovačević 10, Kraljević, Sekulović. Trener: Zdravko Komnenović.