Napadači Ajntrahta iz Frankfurta, Luka Jović i Mijat Gaćinović postigli su po gol u pobjedi svog tima na gostovanju kod Apolona iz Limasola (2:3) u okviru 4. kola Lige Evrope.

Srpski reprezentativci iz Republike Srpske, Bijeljine i Trebinja, "vukli" su njemačkog predstavnika do pobjede na Kipru.

Prvo je pogodio Jović na asistenciju Mijata, da bi početkom drugog poluvremena Gaćinović fantastičnim centaršutom ostavio lakši dio posla Haleru, koji lako sa ivice peterca matira golmana domaće ekipe za 2:0.

Samo tri minuta kasnije, greška odbrane Apolona, jedan defanzivac je poklonio loptu Mijatu Gaćinoviću, reprezentativac Srbije se namjestio na udarac na ivici kaznenog prostora rivala i poslao pravi projektil u bliži ugao gola Apolona. Do kraja meča tim sa Kipra uspio je samo ublažiti trijumf gostiju sa dva pogotka Zalaje.

Ajntraht je ovim trijumfom i matematički osigurao prolaz dalje, jer ima maksimalan učinak od četiri pobjede i 12 bodova na svom kontu.