U Fojnici je održan turnir Ženske omladinske lige BiH na kome je ekipa ŽKK "Trebinje 03" ostvarila dvije pobjede.

Trebinjke su u prvoj utakmici pobijedile KK "Travnik" rezultatom 17:67 (3:20, 7:15, 2:13, 5:19). Tokom cijele utakmice igračice Milorada Nadaždina su bile bolje i daleko kvalitetniji protivnik od svojih vršnjakinja iz Travnika.

Najefikasnije na ovoj utakmici bili su Kešeljević sa 17 i Radovanović 10 koševa.

U drugoj utakmici turnira Marija Kešeljevič i njene drugarice bile su bolje od domaćih igračica KK "Star" rezultatom 43:92 (9:31, 6:29, 18:10, 10:22).

Domaće igračice su bile bolje samo u trećoj četvrtini, a ostale četvrtine gošće su bile daleko efikasnije tako da su pobijedile sa 49 koševa razlike.

Najefikasnije su bile Milanović 18 i Papović 14 koševa.

Na turniru su djevojke iz Trebinja prikazale odličnu igru i dokazale da su najbolja ekipa u BiH u ovoj konkurenciji.

Na turniru su odigrane još dvije utakmice i postignuti su sljedeći rezultati KK "Star"-ŽKK "Konjic" 54:70, ŽKK "Konjic"-KK "Travnik" 70:41.

ŽKK "Trebinje 03" (ukupan zbir koševa na dvije utakmice): Kešeljević 27, Mrdić 2, Arsenić 11, Milanović 27, Tomašević 8, Jokanović 20, Benderać 6, Radovanović 22, Tasovac 8, Daković 10, Papović 16, Babić. Trener: Milorad Nadaždin.