Članovi Plivačkog vaterpolo kluba /PVK/ "Leotar" osvojili su ekipno treće mjesto i 39 medalja na plivačkom mitingu "Kragujevački oktobar", koje je održano u Kragujevcu u organizaciji PK "Foka".

Trebinjci su ostvarili sjajne rezultate, zauzevši treće mjesto u ekipnom plasmanu i osvojivši pehar, te devet zlatnih, 12 srebrnih i 17 bronzanih medalja.

Zlatne medalje osvojili su: Milan Bajčetić u disciplini 50 metara delfin, Lidija Bajčetić u disciplini 50 metara delfin, Miloš Ćeranić u disciplinama 100 metara leđno, 200 metara mješovito i u štafeti 4ᵡ50 metara mješovito, Veljko Jovanović u disciplinama 100 metara leđno i u štafeti 4ᵡ50 metara mješovito, Vuk Varaga u disciplini 4ᵡ50 metara mješovito, Nikola Lješković u disciplini 4ᵡ50 metara mješovito i Sara Ratković u disciplini 100 metara slobodno.

Srebrne medalje osvojili su: Luka Šupić u disciplini 50 metara prsno, Lidija Bajčetić u disciplini 100 metara slobodno, Helena Jovanović u štafeti 4ᵡ50 metara mješovito, Vuk Varaga u disciplini 100 metara delfin, Stefan Bovan u disciplini 100 metara prsno, Lara Pujić u štafeti 4ᵡ50 metara mješovito, Nikola Lješković u disciplini 100 metara leđno, Filip Jokanović u disciplini 200 metara mješovito, Sara Ratković u štafeti 4ᵡ50 metara mješovito, Sanja Krivoglav u disciplinama 100 metara leđno i 200 metara slobodno i Tatjana Pelkić u štafeti 4ᵡ50 metara mješovito.

Bronzane medalje osvojili su: Lara Pujić u disciplinama 50 metara prsno i 50 metara delfin, Helena Jovanović u disciplini 50 metara prsno, Milan Bajčetić u štafeti 4ᵡ50 metara mješovito, Luka Ratković u disciplini 50 metara leđno i u štafeti 4ᵡ50 metara mješovito, Sara Ratković u disciplini 50 metara leđno, Radivoje Koprivica u štafeti 4ᵡ50 metara mješovito, Vuk Varaga u disciplinama 100 metara slobodno i 100 metara leđno, Luka Šupić u štafeti 4ᵡ50 metara mješovito, Miloš Ćeranić u disciplini 100 metara delfin, Stefan Bovan u disciplini 100 metara delfin, Dimitrije Rajković u disciplini 100 metara prsno, Vladimir Grgurević u disciplini 100 metara prsno, Nikola Telebak u disciplini 100 metara leđno i Veljko Jovanović u disciplini 200 metara mješovito.

Na takmičenju su učestvovala 22 kluba sa 262 takmičara od čega je 143 u muškoj i 119 u ženskoj konkurenciji.