Kadetkinje ŽRK "Leotar" nove su prvakinje Republike Srpske, nakon što su na svom terenu pobijedile ŽRK "Radnik" iz Bijeljine rezultatom 17:12 (8:5).

Bijeljinke su dobro ušle u utakmicu i sve do osmog minuta bile su u vođstvu. Nakon toga, igračice trenera Zdravka Komnenovića su preuzele inicijativu i na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 8:5.

U drugom poluvremenu, Trebinjke su vodile i sa sedam golova razlike - 13:6 i 17:10, ali na kraju utakmice Leotar je slavio sa 17:12.

Najbolja i najefikasnija igračica turnira je Marija Kovačević sa sedam postignutih golova.

ŽRK "Leotar": Kisin, Gaćina 6, Brkan 1, Grubačić, Zubac 1, Ratković 2, Kovačević 7, Pištinjat, Glavonjić, Kraljević, Sorajić. Trener: Zdravko Komnenović.

ŽRK "Radnik": Kujača, Vukobrat 6, A. Stojanović, Pejić, Kačarević, Arnautović, Mikić, N. Stojanović 3, Savić, Marija Trifković. Trener: Milivoje Trifković.