U Vojkovićima je KMF "Tango" pobijedio KMF "Leotar" 5:4 (3:3) u 19. kolu Premijer futsal lige BiH. Ovom pobjedom Tango je došao do 28 bodova, a Trebinjci su ostali na 23 i preostala im je grčevita borba za opstanak.

kmf leotar brotnjo

Domaćini su preko Kenjića u 8. i Erića u 10. minutu poveli sa 2:0. Gosti se nisu predavali i sa dva gola Milanovića u 11. i 13. došli su do izjednačenja.

U posljednjem minutu prvog poluvremena viđena su dva gola - po jedan sa obje strane.

Prvo je Erić svojim drugim golom doveo domaćina u vođstvo sa 3:2, a samo nekoliko trenutaka poslije Šešelj je izjednačio na 3:3 i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu viđena je izjednačena utakmica i gosti su poveli preko Čečura sa 3:4 i taj rezultat je bio sve do 37. minuta, kada je Jokić izjednačio na 4:4. Mnogi su mislili da će utakmica završiti neriješeno, ali dvadesetak sekundi prije kraja Marić je doveo Tango u prednost od 5:4 i ispostavilo se da je to krajnji rezultat.

U naredna dva kola Leotar je domaćin MNK "Banovići" i KMF "Salines" iz Tuzle.

KMF Tango: Ristivojević, Jusić, Hadžić, Marić, Erić, Curović, Kuljanin, Debelnogić, Bjelica, Šarović, Jokić, Elez, Kenjić, Ikić

KMF Leotar: Jovanović, Čečur, Šešelj, Zečević, Vico. Šarenac, Gudelj, Miladinović, Bodiroga, Milenić, Savić, Milanović.