U 18. kolu Premijer futsal lige BiH, KMF "Leotar" je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" pobijedio MNK "Zrinjski" iz Mostara rezultatom 4:2 (3:1). Ovo je Trebinjcima veoma važna pobjeda u borbi za opstanak.

kmf leotar zrinjski

Leotar je dobro počeo  utakmicu i preko kapitena i najboljeg strijelca Vica poveo u 3. minutu. Gosti iz Mostara se nisu predavali i u 9. minutu, preko bivšeg igrača Leotara Raguža, izjednačili su na 1:1.  Samo minut kasnije domaćini su opet poveli preko Vica sa 2:1.

U prvom poluvremenu postignut je još jedan gol i to u 13. minutu, a postigao ga je Bodiroga za 3:1. Tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugih 20 minuta viđena su još dva pogotka. Gosti su preko Drežnjaka u 22. minutu smanjili na 3:2. Svoj drugi gol na utakmici postigao je Bodiroga u 24. minutu za konačan rezultat 4:2.

Nakon 18. kola KMF "Leotar" ima 23 boda uz gol razliku 51:55.

Nakon utakmice trener Mitar Vukanović bio je zadovoljan i igrom i bodovima svoga tima u drugom dijelu prvenstva.

"Imamo dosta problema, ali vjerujem u svoje igrače da ćemo izboriti opstanak jer to zaslužujemo", rekao je Vukanović.

U sljedećem kmolu Trebinjci gostuju u Istočnom Sarajevu gdje ih dočekuje KMF "Tango".

KMF "Leotar": Jovanović, Milanović, Šešelj, Vico, Cimirot, Šarenac, Muratović, Milojević, Milenić, Čečur, Gudelj, Bodiroga, Savić, Miladinović- Trener: Mitar Vukanović.

MNK "Zrinjski": Skuhan, Drežnjak, Suton, Sesar, Sarić, Bevanda, Sarajlić, Raguž, Livaja, Mikulić Trener: Goran Melher.