Pižon za TrebinjeLive – Trebinje doživljavam kao mjesto gdje poznajem sve ljude

Autor: Želimir K./TrebinjeLive Foto: TrebinjeLive
TREBINJELIVE 18. 09. 2017. - 14:30h

Više puta je bio u Trebinju na pripremama sa Crvenom zvezdom i reprezentacijom Jugoslavije, a naš grad doživljava kao mjesto gdje poznaje sve ljude, kazao je Vladimir Petrović Pižon u izjavi za TrebinjeLive.info.

vladimir petrovic pizon trebinje

U sjećanju mu je posebno ostala prijateljska utakmica između selekcije Jugoslavije i Leotara, kada su iz Kupara došli na Police i odigrali meč pred više hiljada gledalaca.

„To mi je bila jedna od boljih utakmica u životu. Pamtim je po majstorijama i skandiranju ‘Pižone majstore'“, dodao je on.

U odnosu na Trebinje sedamdesetih i osamdesetih godina 20. vijeka, grad se izgradio, ali je i sačuvao svoju prepoznatljivost – čuvene platane, priznaje Pižon.

Sa vladikom Grigorijem obišao je Tvrdoš, a nije mogao a da ne proba smokve i vino – proizvode po kome je naš grad i te kako prepoznatljiv široj javnosti.

Trebinje je i grad koji voli Zvezdu, navija za selekciju Srbije i zato u njega uvijek rado dolazi, zaključio je veliki Pižon i razgovoru za naš portal.

Komentari

Samo zvezdu mrzimoooooo

Odgovori

Ugledaj se na sinosnje navijace iz Turske,mentolu bolesni.Klasicni kreten!!!Bruko

Odgovori

Hehe samo zvijezdu volimo

Odgovori

Legenda!

Odgovori

Ranije 7 klubova svake godine se borilo za titulu kao u pravim ligama a danas znas unaprijed ko ce biti pa se ta 2 kluba jos dogovore izmedju sebe zbog kladionica pa pokupe milione.Prosle godine svi igrali na CZ kad ono Partizan i tako u zadnjem kolu digli milione.A kako se placa da se igra uzecu primjer Kezmana…..on je placao da igra za reprezentaciju pominje se suma od 50.000 eu po utakmici,namjestili mu trasfere i kad je dosao u Celsi preko te mafijske veze Murinjo ga nikad u zivotu nije uveo u igru i jednom ga prozvao u novinama i pitao ga jel zna pogoditi prazan gol.A Kezman je jos obavezno pricao kako je vjernik,kako ce u manastir,kako je Srbin a on je sve samo ne to i time se sluzi da sakrije ko je ustvari.
Sada u Laciju igra Segej Milinkovic-Savic i iako javnost pritisce da se pozove u reprezentaciju njega niko ne zove jer mora da napravi dogovor sa Kekom i njegovim slugom Kokezom i onda da njima da pare pa ce igrati….ali zato igraju neki iz 2.lige.

Odgovori

Pa gdje si covjece!!!Bas se razumijes u svaku temu,jos sami nisi radjao!!A mozda i jesi

Odgovori

Jedna grupa se pokatolicila,druga se obrezala,treca otisla u milogorce,cetvrta se raselila a da to nismo radili bilo bi nas kao Krajisnika.Jadnije vrste od ove nema a jos mrze skolu tako da i skole kod nas izgledaju kao iz horor filmova.“Tiho“ je klasican primjer umjesto da cuti i slusa on je dosao da pljune jer je poremecen a sigurno i bez zaposlenja,po kafanama se vuca,nema nista u glavi osim rakije.

sad ce i ovaj da kuka sto ne zivi ovde, eto kako se mura muciti u velikom gradu a vidi ljepota ovih

Odgovori
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne i stavove internet portala TrebinjeLive.info. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal TrebinjeLive.info zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja.

Evo zbog čega je TrebinjeLive najčitaniji i najuticajniji portal u gradu!
9.000+
dnevnih
posjeta
270.000+
mjesečnih
čitanja
665.000+
mjesečnih
pregleda stranica
19.100+
fejsbuk
sviđanja