NOVA TURISTIČKA ATRAKCIJA – Bi li se usudili da pređete preko STAKLENOG mosta na Trebišnjici?

Autor: Redakcija i saradnici Foto: Agencije
TREBINJELIVE 17. 12. 2016. - 10:11h

U svijetu, prije svega u Kini, u sve većem broju se grade stakleni mostovi za pješake, koji predstavljaju veliku turističku atrakciju.

stakleni most trebinje

Mi smo se malo igrali i pomoću „fotošopa“ napravili kako bi to moglo da izgleda u Trebinju, preko rijeke Trebišnjice.

Nastavljamo sa prijedlozima kako da Trebinje učinimo ljepšim i interesantnijim ne samo za stanovnike Trebinja, nego i za turiste, kako bi ih zainteresovali da u što većem broju i što duže borave u našem gradu.

Naravno, ovaj prijedlog, kao i onaj za gondolu do Crkvine, možda nikada neće zaživjeti, ali želju i nadu da će naš grad jednog dana uspjeti da obezbijedi neophodna sredstva za ovu investiciju, ne treba gasiti.

Prijedlog je da se stakleni most nalazi od hotela „Leotar“ do Starog grada. Sigurni smo da bi jedan takav most doprinio ljepoti, ali i dodatnoj atraktivnosti Trebinja od maja do oktobra.

Evo kako to rade u svijetu.

stakleni mostovi (1)

stakleni mostovi (1)

U Kini stakleni mostovi često premošćuju duboke klance, što kod nas ne bi bio slučaj. Da vas malo nasmijemo, pogledajte kako pojedninci prelaze preko njih.

Zamislite šetalište po Trebišnjici. Na našim prostorima tako nešto još ne postoji. Naravno, Kinezi su prvi krenuli sa realizacijom ovakvih projekata.

Pogledajte kako su to oni uradili.

stakleni mostovi (1)

Ovo bi zaista bila velika atrakcija za naš grad. Naravno, šetnja bi se naplaćivala i sigurni smo da bi to bio značajan prihod za Trebinje.

stakleni most

stakleni mostovi (1)

TAGOVI:

Komentari

Slijedeci prijedlog ce biti svemirska lansirna rampa na Rastocima. Ovi dziberi su bas dokoni.

Odgovori

Hahaha pa strasno. Samo mozete i mastat oo nebulozama. Pii narode stokoo koga izabraste pi pi

Odgovori

Hocu nesto da napisem ali prosto nemam rijeci.

Odgovori

Ovaj portal bar pokušava da pokrene neke teme i daje ideje, pokušavajući da ukloni žabokrečinu u kojoj se Trebinje nalazi. Ni jedna ideja ne može svakome da se svidi. Vi koji kritikujete, i smatrate da su ovo gluposti zapitajte se šta ste vi uradili za svoj grad. Osim hejtovanja imate li neki prijedlog. Na sreću u Trebinju ima mnogo više pametnih ljudi, onih koji žele dobro svom gradu. Lenjivcima je sve teško, ljudima sa malo mozga sve je nezamislivo. Samo čekam da se opet javi neko i da kaže: „Vi o ovome, a narod gladan“. Maštati i željeti sve najbolje svom gradu je odlika pravih zaljubljenika u svoj grad. A gdje ste vi ?

Odgovori

Pero detlicu bolje ti je da sutis.

Odgovori

E, o takvima sam pisao.

prvo posla i ljeba … a onda mastajte

Odgovori

Ti i takvi hljeba niste gladni. A i novaca imate čim možete da platite internet.

Odgovori

Žao mi je ove seljačine što su juče šljegle u grad pa bi da prave staklene mostove,zimzograde,žičare i td.Ostavite prirodu gradu papani.Šta god iskopirate i od bilo koga prepišete vi ste đikani bili i đikani će te umrijeti

Odgovori

Da ste pre nekoliko mjeseci pisali da u Trebinju treba napraviti Zimzograd ove budale bi napale, kao i sada. A pogledajte kako je to prelijepo i atraktivno.

Odgovori

Alo Petre?kakav crni zimzograd uvalili nam obicni banjalucki Luna park i nista vise.Sile je sve to najbolje objasnio kao i krsne slave vrtica i fakulteta.Bata Sile oni su pobedili-pobjedili zar ne vidis vec odavno.Kasno je Bata Sile vec odavno je 12 i 5 minuta.

Odgovori

Sta bolan da naplatis?Prelazak od hotela do starog grada???!!!Ova ideja ti je stvarno nebulozna

Odgovori

Gde ti pročita da bi se naplaćivalo prelaženje preko mosta. To se odnosi na šetalište. Ti ne znaš ni šta si pročitao.

Odgovori

Ovo je potpuno nerealno.
Kada već govorimo o mostovima, onda je daleko bolje napraviti pješački most odmah uzvodno od bregovačkog jaza. To bi mnogo značilo Trebinjcima sa lijeve obale.

Odgovori

Slavkove ludare shvatite da ste proslost pa ne mlatite gluposti vidjeli smo sta je uradio djilkos za 4 g ajmo razguli u velim koracima

Odgovori

Hoće li biti dozvoljeno setanje u cipelama i trenerci, ono kao Lujka svojevremeno.

Odgovori

BISTE li se usudili…

Odgovori

Odavno gluplji prijedlog nisam cuo. Nevezano za ovu nebuloznu ideju samo da znate za ubuduce, ako se pravi nesto u gradu za to treba dobiti dozvolu, a za dobijanje dozvole se uzima u obzir i arhitektura okoline, ne mozes graditi nesto stakleno ako je okolo sve u kamenu. Za pocetak bolje da pisete o onom rugli (balon sali) sto je napravljena pored Perovica mosta, jer veci idiotizam nisam odavno vidio, a putujem cesto.

Odgovori

Nekima ne vredi ni da putuju. Magarac u Beč, magarac iz Beča.

Odgovori

Eto u cirkusu sve po dve marke i klizanje i letenje i lupanje! Jos samo vazduh da nam naplate sto imamo cast da udisemo boze moj u Trebinju!

Odgovori
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne i stavove internet portala TrebinjeLive.info. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal TrebinjeLive.info zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja.
Evo zbog čega je TrebinjeLive najčitaniji i najuticajniji portal u gradu!
10.000+
dnevnih
posjeta
300.000+
mjesečnih
čitanja
750.000+
mjesečnih
pregleda stranica
19.300+
fejsbuk
sviđanja