U Trebinju je danas odigrana prijateljska rukometna utakmica između ŽRK "Leotar" i ŽRK "Metković" u kojoj su Trebinjke slavile rezultatom 19:14 (11:5).

rukometasice leotara u premijer ligi bih

Nakon osvajanja titule prvaka Republike Srpske i plasmana u Premijer ligu BiH, igračice Leotara još jednom su pokazale dobru igru. Prvo poluvrijeme dobile su sa pet golova razlike, da bi i u nastavku utakmice igrale dobro.

ŽRK "Leotar": Begenišić, Sekulović, Kurajica, Ratković, Kovačević, Anđušić 7, Crnogorac 4, Sara Gaćina 3, Jegdić 1, Ubiparip, Mucović, Zubac, Šukić, Brkan, Boro 3, Ana Gaćina 1. Trener: Zdravko Komnenović.

ŽRK "Metković": Marija Jelaš, Crnčević 3, Miočević, Čemeraš 1, Grmoja 6, Kordić, Šiljeg 2, Sušak, Mordžin 2, Radić, Lucija Jelaš. Trener: Jerko Alujević.

U okviru 7. kola Amaterske regionalne lige - ARL odigrana je utakmica između ŽRK "Leotar" i ŽRK "Metković", u kojoj su gošće bile bolje i pobijedile rezultatom 9:23 (4:13).
Pionirke trenera Zdravka Komnenovića nakon šest odigranih utakmica imaju četiri pobjede i dva poraza i sa osam bodova nalaze se na drugom mjestu.

ŽRK "Leotar": Begenišić, Sekulović, Kurajica 2, Ratković, Kovačević, Anđušić, Crnogorac 3, Sara Gaćina, Jegdić 2, Ubiparip 1, Mucović 1, Zubac, Šukić, Brkan. Trener: Zdravko Komnenović.

ŽRK "Metković": Marija Jelaš, Crnčević 4, Kata Miočević 2, Magzan 2, Zorana Miočević 1, Čemeraš 2, Grmoja 7, Kordić, Sušak 3, Radić 1, Lucija Jelaš 1. Trener: Jerko Alujević.