U Sarajevu je večeras odigrano 4. kolo "Lige za prvaka" u kome je KMF "Leotar" poražen 9:3 (4:2), od MNK Centra. Futsaleri iz Trebinja igrali su bez nekoliko prvotimaca - braće Andrić, Cimirota, Džudže, Šešelja.

kmf leotar

U prvom poluvremenu Trebinjci su donekle parirali domaćinima. Međutim, u drugom poluvremenu Centar je dao još 5, a gosti 1 pogodak tako da je konačan rezultat 9:3.

Trostruki strijelac za domaće bio je Mulahmetović, dvostruki strijelci su Radmilović i Kahvedžić, a po jedan pogodak postigli su Novoselac i Handžić. Za goste je Šaraba postigao dva pogotka, a u listu strijelaca upisao se i Pešić

Na ovaj način Sarajlije su se revanširale gostima za poraz iz jesenjeg dijela prvenstva.

Ovom pobjedom MNK Centar je zadržao prvo mjesto sa 33 boda, a Trebinjci se nalaze na 5 mjestu sa 25 bodova.

MNK Centar: Omerbegović, Radmilović, Kahvedžić, Mulahmetović, Novoselac, Kapo, Pirić, Đuderija, Tabak, Handžić, Karčić, Jelić.

KMF Leotar: Krnojelac, Vukoja, Maras, Vico, Đurić, Savić, Šaraba, Pešić.