NAJAVA – Prvi turnir „mini odbojke“ u Trebinju

Autor: Ratomir Mijanović Foto: TrebinjeLive
TREBINJELIVE 25. 02. 2016. - 18:29h

U organizaciji Odbojkaškog kluba Trebišnjica, u nedjelju, 28. februara, u sali Osnovne Škole Jovan Jovanović Zmaj, održaće se Prvi turnir ,,mini odbojke“ u našem gradu.

turnir mini odbojka trebinje

Na turniru će učestvovati ekipe iz Republike Srpske i Crne Gore, a cilj je promocija odbojke u Trebinju kao i okupljanje što većeg broja ekipa i druženje naših najmlađih članova.

“U toku je registracija našeg kluba u Odbojkaški savez Republike Srpske, tako da od sljedeće takmičarske sezone postajemo član Odbojkaškog saveza Republike Srpske i naša ekipa kreće sa zvaničnim utakmicama”, kaže direktor ovog kluba Bojan Novokmet.

Početak je zakazan za 11.30 sati.

Komentari

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne i stavove internet portala TrebinjeLive.info. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal TrebinjeLive.info zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja.
Evo zbog čega je TrebinjeLive najčitaniji i najuticajniji portal u gradu!
11.000+
dnevnih
posjeta
350.000+
mjesečnih
čitanja
900.000+
mjesečnih
pregleda stranica
19.400+
fejsbuk
sviđanja