KMF „Leotar“ ostvario pobjedu protiv „Sokratesa“

Autor: TrebinjeLive Foto: TrebinjeLive
TREBINJELIVE 26. 04. 2015. - 0:14h

KMF „Leotar“ je večeras, u okviru 21. kola Premijer futsal lige BiH, pobijedio ekipu „Sokratesa“ iz Banjaluke rezultatom 1:4 (1:1).

kmf leotar mnk zrinjski

Domaćini su poveli golom Milanovića u 17. minutu, da bi Berdović izjednačio rezultat na 1:1 u 20. minutu.

U drugom poluvremenu Trebinjci su bili daleko bolji i postigli su tri gola i to: Berdović u 28. minutu i Pešić dva gola u 35. i 36. minutu.

Nakon ovog kola Leotar ima 31 bod, uz gol raziliku 74:74.

U narednom kolu, posljednjem ovosezonskom, Leotar je domaćin ekipi Tanga iz Istočnog Sarajeva i bolji iz ovog duela zauzeće četvrto mjesto na tabeli.