Fudbaleri trebinjskog "Leotara" nastavili su sa lošim rezultatim, a mrežu tima sa "Polica" danas je, u okviru 28. kola Premijer lige BiH, napunila ekipa "Širokog Brijega". Rezultat je 0:4.

Leotar Siroki

Gosti su od samog početka pružili odličnu partiju, a Trebinjci nisu uspjeli da osvoje prve bodove/bod u drugom dijelu sezone. U 32. minutu gol za Širokobriježane postiže Marić,  a pred sam kraj prvom poluvremena postigli su novi gol preko Zakarića, pa se na odmor otišlo pri rezultatu 0:2.

U drugom dijelu utakmice nastavila se loša igra fudbalera Leotara, a Široki u 66. minutu postiže gol, za vođstvo od 0:3, preko Wagnera. Do kraja susreta gosti postižu još jedan gol za konačnih 0:4.

Trebinjci imaju svega devet bodova i sigurni su putnici u Prvu ligu Republike Srpske.