Košarkaši "Svislajon Leotara" poraženi su večeras u Višegradu, u okviru 18. kola Lige 12, od ekipe" Varde" rezultatom 71:69.

leotar kosarka premijer liga

Trebinjci su prvo poluvrijeme odigrali veoma loše, te se na pauzu otišlo pri rezultatu 38:28. U nastavku utakmice bolja igra gostiju. Treća četvrtina pripala je Leotaru 13:18. I u četvroj je Leo dobro igrao. Do kraja je ostalo 15 sekndi, rezultat je 69:66. Odlični Milanović postiže trojku i poravnava rezultat. Ipak, na samom kraju meča Kastratović iz slobodnih bacanja postiže dva poena i Vardi donosi nove bodove.

Najefikasniji u redovima "Leotara" bio je Vukadinov sa 18 poena, dok je kod domaćina bolji od ostalih bio Jošilo sa 19 poena.

KK "Svislajon Leotar": Pelkić, Vukadinov, Milanović, Bodiroga, Mijović, Nikolić, Šutulović, Marojević, Sudžum, Ninković, Šakotić.

KK "Varda": Kastratović, Đerić, Aleksić, Šimšić, Vuković, Mirković, Marković, Kajević, Knežević, Jošilo, Plečić.