Košarkaši "Leotara" poraženi su sinoć u Trebinju od prvoplasiranje ekipe na tabeli ekipe "Mladosti" iz Mrkonjić Grada, rezultatom 83:94.

leotar mladost kosarka liga 12

Mladost je potvrdila da ima najbolji tim u Ligi 12, te domaćini nisu imali šanse protiv dobro uigranog sastava. Već u prvoj četvrtini gosti su poveli 18:22, da bi u drugoj četvrtini upotpunosti pala odbrana Leotara. Na poluvrijeme se odlazi pri rezultatu 37:52.

Mladost je i u trećoj četvrtini bez većih problema savladala Leotar. Bolja igra Trebinjaca tek se osjetila u četvrtoj četvrtini, gdje su napravili rezultat od 26:15. Ipak bolja igra u posljednjem dijelu nije donijela pobjedu.

Najbolji kod domaćina bio je Šutulović sa 24 postignuta koša, a kod gostiju Đuranović sa 22 koša.

KK "LEOTAR": Knežević, Vukadinov, Nikolić, Milanović, Mijović, Gurović, Lužajić, Šutulović, Marković, Sudžum, Ninković, Bodiroga.

KK "MLADOST": Aleksić, Lukić, Vukotić, Đuranović, Milošević, Stojkanović, Ljujić, Vidović, Kežić, Svilar, Tomić, Stojčić.