Košarkaši "Leotara" večeras su u Sarajevu, u okviru 3. kola Lige 12, poraženi od ekipe "Bosna BHT" rezultatom 71:61.

leotar kosarka premijer liga

Trebinjci su se dobro držalu u prve dvije četvrtine. Odlična igra momaka trenera Marka Ičelića bila je prisutna do pauze. Na odmor se otišlo pri rezultatu 30:37 za Leotar. U drugom dijelu pad Trebinjaca. Bosna već u trećoj četvrtini vodi, a u četvrtoj osigurava pobjedu i nove bodove.

Najbolji u ekipi gostiju bio je Vukadinov sa 18, dok je kod domaćina bolji od ostalih bio Mujić sa 15 postignutih koševa.

KK: "Bosna BHT": Mujić, Keso, S. Damjanović, D. Damjanović, Bjelica, Vuković, Albinović, Forić, Čamdžić, Demić, Delalić, Rešidović.

KK "Swisslion Leotar": Knežević, Vukadinov, Nikolić, Milanović, Mijović, Krčum, Lužajić, Šutulović, Marković, Sudžum, Ninković, Bodiroga.