Košarkaši "Leotara" večeras su u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" u Trebinju, u okviru 2. kola Lige 12, pobijedili ekipu "Građanskog" iz Bijeljine rezultatom 88:84.

leotar gradjanski trebinje kosarka

Trebinjci su odlično otvorili utakmicu i već u prvoj četvrtini postavili 10 koševa razlike, 26:16, koji će ih u nastavku koštati prve ovosezonske pobjede. Druga četvrtina pripala je gostima 26:27, a dobra igra Građanskog nastavljena je i u drugom poluvremenu. Domaćini su se u posljednjem dijelu utakmice previše opustili, pa su gosti tu četvrtinu dobili sa 14:20. Na svu sreću Leotar je sačuvao prednost i osvojio bodove.

Najbolji kod Trebinjaca bili su Vukadinov i Šutulović sa po 27 postignutih koševa, dok je kod gostiju bolji od ostalih bio Boljkovac sa 22 postignuta koša.

KK "Leotar": Knežević, Vukadinov, Nikolić, Milanović, Mijović, Gurović, Lužajić, Šutulović, Marković, Sudžum, Ninković, Šakotić.