U prvom susretu 24. kola Premijer lige, GOŠK je na stadionu Podavala pobijedio Leotar sa 3:1.

leotar porazen u gabeli od goska 3-1

Leotar je dobro otvorio meč, prijetio je preko Milušića i Anđušića, ali promjene rezultata nije bilo. Uzvratio je GOŠK u 18. minutu, kada Ivičić iz dobre situacije šutira preko gola.

Na gol se čekalo do 36. minute, Bekić je ubacio s lijeve strane, a Ivičić je natrčao i pospremio loptu u mrežu za vodstvo domaćih. Samo dvije minute kasnije, GOŠK je izveo novi kontra napad, lopta se odbila do Bekića koji je udvostručio prednost Gabeljana za 2:0, rezultat prvog poluvremena.

Ovjera nova tri boda stigla je u 58. minuti kada Jusufbašić na povratnu loptu Ramovića sa desetak metara povisuje na 3:0, a konačnih 3:1 djelo je Gojka Cimirota u 89. minuti.