Rukometaši Leotara, iako oslabljeni, večeras su u Trebinju u okviru 16. kola Premijer lige za rukometaše zabilježili drugu uzastopnu pobjedu. Oni su u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" pobijedili ekipu Gračanice rezultatom  28:27 (9:14).

rk leotar - rk gracanica

U Prvom dijelu utakmice gosti su nametnuli svoj ritam i polovinom prvog poluvremena prave seriju od 6 golova, koju trebinjci do kraja poluvremena nisu uspjeli stići, pa se na odmor otišlo pri rezultatu 9:14. Gosti su i u nastavku igrali veoma dobro, ali su trebinjski tigrovi uz pomoć vjernih navijača došli do odlično realizovanih akcija. Gosti su polako ali sigurno prihvatali "diktat" trebinjske publike, pa su u više navrata izgubili loptu i pravili neiznuđene greške.

Bolji od ostalih kod Leotara bio je Ćućuz sa 6 pogodaka, odmah za njim po 5 golova dali su Marić, Komnenović i Davidović. Kod gostiju se istakao Osmanhodžić sa 11 golova.

U narednom 17. kolu koje je na programu 22. februara Leotar gostuje u Sarajevu kod ekipe Bosna BH Gas.