Rukometašice Leotara juče su u Tesliću u okviru 6. kola Prve lige Republike Srpske pobjedile ŽRK Borja rezultatom 24:17. Ovom pobjedom trebinjke su vezale drugu uzastupnu pobjedu.

zrk leotar

Pogotkom Sare Jegdić u 30. minutu Leotar je otišao sa rezultatskom  prednošću na odmor. U nastavku utakmice trebinjke su podigle ritam igre i posebno jakom odbranom i igrom iz kontre vezale su šest uzastopnih pogodaka te napravile nedostižnu razliku

U redovima Leotara posebno su se istakle Sara Jegdić sa 10 golova i golman Anđela Kovač sa 12 odbrana.

ŽRK Leotar : Kovač Anđela, Gurović Ljubica 2, Zubac Ivana, Boro Dragana 5(2), Vukanović Nina 3(1), Mišković Teodora, Anđušić Anđela, Jegdić Sara 10(2), Perotić Jovana 3, Miliša Ivana 1, Šarenac Mirjana, Jegdić Mirela. Trener : Komnenović Zdravko