Košarkaši Leotara večeras su u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" pobjedili do sada ne poraženu ekipu Čapljine rezultatom 87:68.

kk leotar

Već u prvoj četvrtini Trebinjci su imali 11 poena prednosti. U nastavku prvog poluvremena, igra koš za koš, pa je domaćin na poluvrijeme otišao sa prednošću, 47:37.

Početkom drugog poluvremena Leotar pravi seriju 13:2 i dolazi do velikog vodstva. Domaćin je do kraja zadržao vodstvo i slavio pobjedu, 87:68.
Najefikasniji u redovima Leotara bili su Đurasović i Aleksić, sa 23, odnosno 22 poena. U gostujućoj ekipi Kovačević je postigao 21 poen.
KK Leotar: M. Kovačević 4, M. Rikalo, V. Aleksić 22, S. Milanović 2, Z. Kašćelan 5, M. Ninković, A. Crnogorac, B. Đurasović 23, D. Šakotić 21, S. Mijović, Đ. Ninković 10, G. Sudžum