Fudbaleri Leotara danas su poraženi u Sarajevu od ekipe Olimpika rezultatom 4:1.

FK Leotar

Leotar je već na samom početku preko Aničića zaprijetio, ali nije bilo promjene rezultata. Iako su gosti igrali otvoreno, Olimpic je u 17. minuti nakon lijepe akcije Smajića i Harbe došao do gola, kada je Harba prizemnim udarcem savladao Milenkovića.

Smajić je u 25. minuti iz izgledne situacije šutirao preko gola, ali je Harba u 35. minuti udvostručio prednost Vukova, kada je odličnim udarcem iz slobodnog udarca sa vrha šesnaesterca pogodio za 2:0 i rezultat prvog dijela.

Šaraba je u 47. minuti sa peta metara šutirao glavom pored gola, a samo četiri minute kasnije, Smajić odmjerenim udarcem sa ivice šesnaesterca postiže i treći gol za Olimpic i riješava sve dileme oko pobjednika.

U 58. minuti, Muharemović je primio jednu dubinsku loptu i lob udarcem savladao Milenkovića za ubijedljivih 4:0. Konačan rezultat i počasni gol za goste postigao je Lekić u 77. minuti za 4:1 i tri boda sa kojima je za Olimpic ostao u trci za Evropu. (scsport.ba)

FK LEOTAR = FABRIKA PARA, KOJA NE ZNA ZA GRANICE!!!