Večeras je u prepunoj Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" u Trebinju odigrana odlučujuća utakmica za prvaka BiH, gdje su se sastali KMF Leotar i MNK Comunicare iz Mostara. Rezultat je 1:0, na poluvremenu 1:0. Pobjednosni gol za Leotar postigao je Nemanja Mičeta u 3. minutu i tako Leotaru donio novu šampionsku titulu.

Leotar je od samog početka krenuo ofanzivno, i  postigao gol već u 3 minutu, preko Mičete. Na poluvrijeme se odlazi rezultatom 1:0. U drugom poluvremenu još bolja igra oba tima, nekoliko veoma dobrih šuteva sa obje strane, koji završavaju kraj gola. Treba istaći i fenomenalno branjenje golmana oba tima.

Osvanjem šampionske titule Trebinjci će ponovo igrati u Ligi šampiona.

Posle utakmice proslavljena je pobjeda i titula šampiona BiH. Navijači su priredili odličnu atmosferu.

Za Leotar su nastupili: Kukrika, Sredanović, Vukanović, Andrić S, Cimirot M, Nikolić M, Andrić S, Zeković, Mičeta, Nikolić S, Cimirot G, Mulina