Centar Remy-BH Play je dočekao ekipu Leotara iz Trebinja i remizirao 2:2, što praktično znači da titula ide u Trebinje, jer je Leotaru potrebna još samo pobjeda nad Comunicareom na domaćem terenu.

KMF Leotar

Domaći su prvi poveli u 25.minuti, međutim isto kao i protiv Comunicarea, primaju izjednaćujući gol u istoj minuti. Domaći opet dolaze u vođstvo 2:1, ali onda prava drama ostale su samo 23 sekunde do kraja utakmice kada Leotar iz brzog kontranapada postiže gol za 2:2, a zanimljivo je da su igrači Leotara i u Trebinju zabili u posljednjoj minuti za pobjedu 3:2. Na kraju veliko slavlje Leotara u Visokom i vjerovatno nova titula prvaka u vitrinama.

1 KOLO  LEOTAR - CENTAR REMY-BH PlLAY  3:2 2 KOLO  COMUNICARE - LEOTAR  3:3 3 KOLO  CENTAR REMY-BH PLAY - COMUNICARE 8:1 4 KOLO 12.april CENTAR REMY-BH PLAY - LEOTAR 2:2 5 KOLO 14.april Trebinje: LEOTAR - COMUNICARE 6 KOLO 18.april Mostar: COMUNICARE - CENTAR REMY-BH PLAY