Večeras je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" odigrano 1 kolo mini lige za klupskog prvaka BiH, gdje su se sastali šampion Republike Srpske KMF Leotar i drugoplasirani tim iz Lige FBiH MNK Sarajevo.

KMF LEOTAR

U veoma zanimljivom i neizvjesnom meču naši fudbaleru pobjedili su rezultatom 3:2, na poluvremenu 1:0. Leotar je poveo u 14 minutu preko Sava Andrića. Igra je postajala sve bolja i bolja, pa su na samom početku drugog poluvremena sarajlije izjednačile. Ovim pogotkom igra oba tima postaje još bolja, a svoj kvalitet Leotar iskazuje preko iskusnog Siniše Muline, koji postiže gol u 26 minutu, a rezultat je 2:1 za Leotar, međutim samo minut kasnije sarajlije izjednačavaju na 2:2.

KMF LEOTAR

Utakmica postaje sve neizvjesnija, a navijači Leotara postaju sve glasniji u bodrenju svoga kluba. Igra se 38 minuta, a snažan šut Muline završava u golu Omerbegovića. LEOTAR - SARAJEVO 3:2